Dace: "Tu kā sīpols noņemsi savas liekās, dzīves laikā uzaugušās kārtas un tiksi klāt savai būtībai. Tāda ir Meisnera metode!"

Aktiermeistarības kurss

Pirmo reizi Latvijā ir iespēja apgūt Meisnera metodiku, kas lielu popularitāti ieguvusi tieši ASV un kuru savā darbā izmanto daudzi Holivudas aktieri.

Sanfords Meisners teicis: “Mana metode atgriež aktieri atpakaļ pie emocionāliem impulsiem un instinktiem. Tā pamatojas uz to, ka laba aktiermeistarība nāk no sirds, bet nevis no mentalitātes.” S. Meisners ir bijis viens no ietekmīgākajiem aktiermeistarības pasniedzējiem pasaulē.

Ar šīs metodes palīdzību var iemācīties radīt nepārtrauktu saikni ar partneri un skatītāju. Līdzīgi kā sportistam, mūziķim vai dejotājam ir nepieciešami vingrinājumi, lai uztrenētu savu tehniku, arī aktierim tā ir jāapgūst pirms iziešanas skatītāju priekšā.

Šie kursi attīsta komunikācijas spējas, kas kļūs noderīgas brīžos, kad vajadzēs uzstāties. Īpaši ieteicamas tiem, kas iecerējuši stāties kameras priekšā.

Kursu vada producente un režisore Dace Pūce, kas S. Meisnera metodi studējusi pie viena no vadošajiem šīs metodes pasniedzējiem pasaulē un S. Meisnera skolnieka Lari Silverberga (Lary Silverberg) un ieguvusi S. Meisnera sertifikātu aktiermeistarībā "True Acting Institute" (ASV).

Nodarbības notiek: pirmdienās un ceturtdienās no 18:30, kurss sastāv no 10 nodarbībām

Vienas nodarbības ilgums: 120 minūtes

Nākamo kursu sākums: 2021. gada 1. februārī

Cena: 250,- eur

© 2020 by Puces Akademija.
 

  • Facebook Social Icon

Brivibas 84-10

Rīga, LV 1001

Latvija

mob.: +371 26827687