Dace: "Apgūt filmas valodu ir tas pats, kas iemācīties komunicēt jaunā svešvalodā. Tā atver durvis uz jaunu pasauli." 

Tiešsaistes Kinorežijas kurss

Piedāvājam pieteikties tiešsaistes kursiem KINOREŽIJĀ

Apgūsti kinorežiju pie KINO industrijas profesionāļiem:

Dace Pūce - režisore un producente. Daudzu īsfilmu, dokumentālo filmu un mūzikas videoklipu režisore. Pilnmetrāžas filmu "Manny" un "Bedre" režisore. 

Aleksandrs Grebņevs - operators.  Daudzu mūzikas videoklipu un reklāmas rullīšu operators. Filmas: "Kur vedīs ceļš", "Nekas Mūs neapturēs", "Izlaiduma gads", "Mans tēvs baņķieris", "Vienu biļeti, lūdzu!"

Kristele Pudāne - kino, reklāmas, seriālu un videoklipu producente ar daudzu gadu pieredzi kino producēšanas industrijā. 

Ivo Briedis - dramaturgs, scenārists, režisors. Lugu un scenāriju autors, tostarp arī idejas un scenārija autors animācijas filmai "Norīt krupi", kas tika atlasīta Kannu kinofestivāla īsfilmu konkursam, kā arī ieguva trīs Grand Prix animācijas filmu festivālos

Jurģis Ločemelis - video un filmu montāžas režisors, ieguvis bakalaura grāds audiovizuālajā mākslā. Montāžas režisors filmām: "Mana māte valsts", īsfilmai "xxx", "Ģimenes stāvoklis: neprecēts" un citām. 

10 lekciju laikā tiks sniegts koncentrēts un augstvērtīgs kurss scenārija rakstīšanā, kadra plānā jeb storybord izveide, režijā, kino producēšanā un montāžā. Lai prakstiski apgūtu audiovizuālu darbu tapašanas procesu, katrs students paralēli lekcijām patstāvīgi strādās  pie savas īsfilmas. Katru procesa posmu vadīs attiecīgo profesiju pārstāvošie lektori. Galarezultātā katrs students radīs savu audiovizuālu darbu atbilstoši savām šī brīža iespējām.

Nodarbības notiek:  pirmdienās un ceturtdienās no 18:30, kurss sastāv no 10 nodarbībām

Vienas nodarbības ilgums: 120 - 150 minūtes

Kursu sākums: 2021. gada 01. martā līdz 01. aprīlim

Gala pārbaudījums: īsfilmas (1-2min) pirmizrāde

Cena: 150,- eur ( bez PVN )

© 2021 by Puces Akademija.
 

  • Facebook Social Icon

Brivibas 84-10

Rīga, LV 1001

Latvija

mob.: +371 26827687