Tiešsaistes producēšanas kurss

Pirmo reizi Pūces Akadēmijas vēsturē -
piedāvājam pieteikties tiešsaistes kursiem
PRODUCĒŠANĀ

Apgūsti producēšanu pie industrijas profesionāļiem:

Dace Pūce - režisore un producente. "Kādam jābūt producentam, kas ir viņa galvenās prasmes un atbildība, un, protams, kas ir galvenie rīki, lai jebkura veida pasākums notiktu profesionāli un bez nepatīkamiem pārsteigumiem."

Gundega Skudriņa - pasākumu producēšana. Pasākums kā eksportprece, nestandarta pasākumi.

Leonarda Ķestere - teātra izrādes producēšana. "Šodien izrādes notiek jebkurā vietā – gan uz pierastās skatuves, gan mežā, un uz ezera,  gan pilsdrupās un darbnīcās, gan šķūņos, māju pagrabos un internetā. Tomēr, lai kur tās notiktu - skatuve/auditorija/scenogrāfija/kostīmi/gaismas/skaņa/specefekti/mākslinieki …un vēl daudz kas svarīgs kā drošība, autortiesības/blakustiesības… – būs producēšanas neatņemamas un ‘neapejamas’ sastāvdaļas. Ja ir koncepts, radošā un tehniskā komanda – būs lieliska izrāde! Vēlies uzzināt?"

Aigars Dinsbergs - mūziklu producents. "Ar ko mūziklu producēšana atšķiras no koncerta vai teātra izrādes iestudēšanas? Parunāsim gan par izklaidējošiem brīvdabas mūzikliem, gan nopietniem lielās formas skatuves darbiem. Un kāpēc mums Latvijā ir tik maz labu mūziklu."

Valters Pūce - mūziķis, čellists, grupas DAGAMBA dibinātājs. "No maza koncerta līdz liela apjoma koncerta producēšanai, koncerti Latvijas koncertzālēs, brīvdabā vai nepieradinātās telpās."

Elīna Jozauska - kino producente.

Vilnis Kalnaellis - animācijas producents.

Nodarbībās tiek apgūti pasākumu, koncertu, kino, izrāžu, teātra, mūzikas, reklāmas producēšanas pamati, kuros iekļauta budžeta izveide, plānošana, problēmu risināšana, kā arī katra žanra specifika.

Nodarbību skaits: 10

Nodarbības notiek: otrdienās un piektdienās no 18:30

Vienas nodarbības ilgums: 120 minūtes

Kursu sākums: 2021. gada 6. aprīlis līdz 7. maijs

Gala pārbaudījums: pasākuma izveide

Cena: 100 eur +PVN

Brivibas 84-10

Rīga, LV 1001

Latvija

mob.: +371 26827687

  • Instagram
  • Facebook Social Icon

© 2021 by Puces Akademija